Technik Utrzymania Ruchu w Fabryce Materiałów Bentonitowych

Ważne do:2024-05-12
Nr ref.:ks/120424/gda/2
Region:Pomorskie
Miasto: Gdańsk
Zakres obowiązków:
- Wykonywanie przeglądów technicznych oraz diagnostyka usterek maszyn i urządzeń
- Planowanie i realizacja prac konserwacyjnych w celu zapewnienia ich sprawności
- Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnych poprzez szybką reakcję na awarie
- Współpraca z zespołem technicznym w optymalizacji procesów produkcyjnych

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy jako technik utrzymania ruchu, preferowane w branży przemysłowej
- Znajomość technik utrzymania ruchu oraz wykształcenie techniczne
- Uprawnienia SEP do 1kV oraz uprawnienia UDT będą dodatkowym atutem
- Sumienność, dokładność i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki za pracę w systemie zmianowym
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu technicznego

Kategorie:
  • Praca fizyczna
  • Produkcja
  • Elektryk Utrzymania Ruchu
  • Mechanika ; Automatyka
Typ:
  • Praca tymczasowa
  • Praca stała
  • Pilnie poszukujemy