Dla Pracodawców

Oferta dla Pracodawców
Mamy znaleźć pracowników dla Ciebie?

Chcesz znaleźć idealnego pracownika?

Posiadasz wolne stanowisko pracy?

Chcesz mieć dostęp do bazy najlepiej pasujących kandydatów?

Nie ryzykuj

Powierz to specjalistom

Kim jesteśmy?

Poznaj nas bliżej

Jesteśmy liderem w sektorze usług personalnych w Polsce. Nasz atut to wieloletnie doświadczenie i zespół najlepszych specjalistów, którzy doskonale znają realia współczesnego rynku pracy i wiedza, jak stworzyć pakiet rozwiązań perfekcyjnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań klienta.

Podstawą naszego działania są specjalistyczne usługi outsourcingowe. Korzystanie z zewnętrznych zasobów jest dziś jedną z najnowocześniejszych strategii zarządzania biznesem, która pozwala firmie efektywnie funkcjonować w warunkach współczesnej gospodarki. Agencja Pracy Tymczasowej FallWork oferujemy zarówno outsourcing personelu, jak i outsourcing usług administracyjno – personalnych.

Dlaczego my?

Co oferujemy?

Podstawą naszego działania są specjalistyczne usługi outsourcingowe. Oferujemy zarówno outsourcing personelu, jak i outsourcing usług administracyjno – personalnych. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników tymczasowych, zarówno do prac sezonowych, jak i do dużych projektów obejmujących całe działy firmy. Oferujemy również kompleksową obsługą rekrutacji stałych oraz rekrutacji specjalistycznych.