Praca za granicą

Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV

Chcesz wkroczyć na międzynarodowy rynek pracy?

Już dziś zgłoś się do Agencji Pracy Tymczasowej FallWork!

CHCESZ WKROCZYĆ NA MIĘDZYNARODOWY RYNEK PRACY?

JUŻ DZIŚ ZGŁOŚ SIĘ DO AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ FALLWORK!

Współczesny rynek pracy to dziś sieć globalnych powiązań, dla których granice państw są tylko formalnością. W rzeczywistości wiele firm to korporacje działające na wielu rynkach jednocześnie. Praca w takich firmach to unikalne doświadczenie, które może okazać się najcenniejszym w Twojej karierze. Jednocześnie globalizacja rynku pracy to też szansa dla każdego, by znaleźć wymarzoną posadę, nie ograniczając się do ofert krajowych pracodawców. Dzięki temu możesz wykorzystać swoje unikalne umiejętności, wiedzę i doświadczenie tam, gdzie są one najbardziej potrzebne. W każdej chwili możesz też skorzystać z możliwości zarabiania w kraju, w którym wysokość płacy jest bardziej satysfakcjonująca niż w Polsce.

JEDNAK WKRACZAJĄC NA MIĘDZYNARODOWY RYNEK PRACY DOBRZE MIEĆ WSPARCIE PRZEWODNIKA, KTÓRY SPRAWNIE PORUSZA SIĘ W TYM ŚWIECIE. TAKIM PRZEWODNIKIEM JEST NASZA FIRMA.

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork to lider na rynku usług personalnych i pośrednictwa pracy. Jako certyfikowany pośrednik posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych. Dysponujemy rozbudowaną bazą kontaktów we wszystkich liczących się branżach, a w gronie naszych klientów znajdują się największe firmy działające na rynkach międzynarodowych. Dlatego możemy Ci zaproponować bogaty wybór zagranicznych ofert pracy.

CO ZNAJDUJE SIĘ W NASZEJ OFERCIE?

  • Praca sezonowa za granicą. Niektóre branże są szczególnie uzależnione od zmiennego natężenia prac. Gdy nadchodzi szczyt sezonu, zatrudnienie może wzrastać kilkukrotnie. Wówczas pracodawcy chętnie korzystają ze wsparcia pracowników pochodzących z innych państw. Branże, w których oferujemy zagraniczne prace sezonowe to przede wszystkim rolnictwo oraz turystyka. W sezonie letnim proponujemy atrakcyjne wyjazdy do pracy przy lokalnych zbiorach warzyw i owoców. Winobranie we Francji? Zbiory truskawek w Hiszpanii? To atrakcyjna oferta dla każdego, kto gotów jest na kilkumiesięczną intensywną pracę połączoną z bardzo korzystnym wynagrodzeniem.
  • Stałe rekrutacje zagraniczne. Polscy pracownicy cieszą się na świecie znakomitą opinią. W związku z tym wiele firm zainteresowanych jest zatrudnieniem na stałe osób pochodzących z naszego kraju. Mamy atrakcyjne propozycje zawodowe dla osób różnych profesji. Jeśli planujesz zmienić swoje życie zawodowe - zgłoś się do nas.
  • Specjalistyczne rekrutacje zagraniczne. Nasza firma specjalizuje się w realizacjach specjalistycznych projektów rekrutacyjnych.  W związku z tym posiadamy bogatą bazę ofert pracy dla specjalistów, którzy chcą dołączyć do międzynarodowych zespołów naszych klientów.

Propozycje pracy za granicą, jakie oferuje Agencja Pracy Tymczasowej FallWork są przeznaczone dla osób o różnym stopniu wykształcenia.  Od kandydatów do prac sezonowych nie wymagamy też zaawansowanej znajomości języka obcego. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w pracy zagranicznej - zgłoś się do nas i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.