O Firmie

Poznaj nas bliżej
Kim jesteśmy

Kim jesteśmy?

Poznaj nas bliżej

Jesteśmy liderem w sektorze usług personalnych w Polsce. Nasz atut to wieloletnie doświadczenie i zespół najlepszych specjalistów,którzy doskonale znają realia współczesnego rynku pracy i wiedza, jak stworzyć pakiet rozwiązań perfekcyjnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań klienta.

Podstawą naszego działania są specjalistyczne usługi outsourcingowe.Korzystanie z zewnętrznych zasobów jest dziś jedną z najnowocześniejszych strategii zarządzania biznesem, która pozwala firmie efektywnie funkcjonować w warunkach współczesnej gospodarki. Agencja Pracy Tymczasowej FallWork oferujemy zarówno outsourcing personelu, jak i outsourcing usług administracyjno – personalnych.

Kim jesteśmy 2

Leasing pracowników tymczasowych to model, dzięki któremu nasi klienci mają dostęp do rozbudowanej bazy danych najlepszych kandydatów, którymi mogą błyskawicznie uzupełnić swój podstawowy personel. Agencja Pracy Tymczasowej FallWork oferuje rekrutację i selekcję pracowników tymczasowych zarówno do prac sezonowych, jak i do dużych projektów obejmujących całe działy firmy. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników tymczasowych z takich branż jak logistyka, produkcja, call center, budownictwo i motoryzacja. W naszych bazach znajdują się też kandydaci o rzadkich i specjalistycznych umiejętnościach.

Outsourcing usług administracyjno – personalnych,jaki oferujemy naszym klientom oparty jest o system payroll. Nasi specjaliści działają przede wszystkim w dwóch obszarach: administrują płacami pracowników klienta oraz prowadzą pełną obsługę kadrową przedsiębiorstwa.

Kim jesteśmy 3

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork oferuje również obsługę rekrutacji stałych oraz rekrutacji specjalistycznych. Nasi headhunterzy pracują w wysoko wyspecjalizowanych zespołach zajmujących się wyłącznie jedną branżą, dzięki czemu mogą pochwalić się wyjątkowo dobrą znajomością rynku, na jakim działają. To sprawia, że gwarantujemy naszym klientom dotarcie do najlepszych specjalistów z danej dziedziny.

Realizując projekty rekrutacyjne, działamy w oparciu o opracowany przez naszych specjalistów wieloetapowy system rekrutacji i selekcji, co pozwala nam na skuteczne wyłonienie kandydatów, którzy w stu procentach spełnią oczekiwania naszych klientów.

Bądźmy w kontakcie
Skontaktuj się z nami