pl de ua
 Szybki kontakt

FallWork Sp. z o.o.
adres: ul. Towarowa 35,
61-896 Poznań
tel. +48 61 662 75 00
fax. +48 61 662 75 01
e-mail:

Źródło informacji o FallWork

Skąd dowiedzieli się Państwo o FallWork?:

 

O Firmie

Szukasz pracy? Wiemy, jak ją dla Ciebie znaleźć!

Szukasz pracownika? Wiemy, gdzie są najlepsi kandydaci!

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork to nowoczesne rozwiązania dla pracowników i pracodawców.

Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu kadr i rekrutacji pracowników.

Nasze działania obejmują:

  1. Leasing pracowników tymczasowych: rekrutujemy, zatrudniamy i rozliczamy pracowników tymczasowych.
  2. Rekrutacje stałe: rekrutujemy specjalistów z każdej branży
  3. Outsourcing usług kadrowych i administracyjno- personalnych.

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork jest liderem w sektorze usług personalnych w Polsce. Nasz atut to wieloletnie doświadczenie i zespół najlepszych specjalistów, którzy doskonale znają realia współczesnego rynku pracy i wiedza, jak stworzyć pakiet rozwiązań perfekcyjnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań klienta. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to wielotorowe działanie obejmujące różne obszary rynku pracy.

Podstawą naszego działania są specjalistyczne usługi outsourcingowe.  Korzystanie z zewnętrznych zasobów jest dziś jedną z najnowocześniejszych strategii zarządzania biznesem, która pozwala firmie efektywnie funkcjonować w warunkach współczesnej gospodarki.  Agencja Pracy Tymczasowej FallWork oferujemy zarówno outsourcing personelu, jak i outsourcing usług administracyjno – personalnych. 

Leasing pracowników tymczasowych to model, dzięki któremu nasi klienci mają dostęp do rozbudowanej bazy danych najlepszych kandydatów, którymi mogą błyskawicznie uzupełnić swój podstawowy personel. Agencja Pracy Tymczasowej FallWork oferuje rekrutację i selekcję pracowników tymczasowych zarówno do prac sezonowych, jak i do dużych projektów obejmujących całe działy firmy. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników tymczasowych z takich branż jak logistyka, produkcja, call center, budownictwo i motoryzacja. W naszych bazach znajdują się też kandydaci o rzadkich i specjalistycznych umiejętnościach.

Outsourcing usług administracyjno – personalnych, jaki oferujemy naszym klientom oparty jest o system payroll. Nasi specjaliści działają przede wszystkim w dwóch obszarach: administrują płacami pracowników klienta oraz prowadzą pełną obsługę kadrową przedsiębiorstwa.

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork oferuje również obsługę rekrutacji stałych oraz rekrutacji specjalistycznych.  Nasi headhunterzy pracują w wysoko wyspecjalizowanych zespołach zajmujących się wyłącznie jedną branżą, dzięki czemu mogą pochwalić się wyjątkowo dobrą znajomością rynku, na jakim działają. To sprawia, że gwarantujemy naszym klientom dotarcie do najlepszych specjalistów z danej dziedziny.

Realizując projekty rekrutacyjne, działamy w oparciu o opracowany przez naszych specjalistów wieloetapowy system rekrutacji i selekcji, co pozwala nam na skuteczne wyłonienie kandydatów, którzy w stu procentach spełnią oczekiwania naszych klientów.

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork – tu spotykają się pracodawcy i pracownicy, by stworzyć nową jakość.

  1. Szukasz pracy? Wiemy, jak ją dla Ciebie znaleźć!
  2. Szukasz pracownika? Wiemy, gdzie są najlepsi kandydaci!
  3. Chcesz odciążyć dział personalny w swojej firmie? Nasi specjaliści pomogą Ci!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy model działania, który gwarantuje naszym klientom stuprocentową satysfakcję ze współpracy z Agencją Pracy Tymczasowej FallWork.

Oferujemy Państwu:

  • Prosty i przejrzysty system rozliczeń: jednej projekt – jedna faktura VAT
  • Stały kontakt z koordynatorem projektu

Gwarancję satysfakcji : jeśli kandydat nie sprawdzi się w okresie próbnym - przeprowadzimy dodatkową rekrutację

Model success fee – od naszych klientów pobieramy wynagrodzenie wyłącznie, gdy realizacja projektu rekrutacyjnego zakończy się sukcesem

Facebook
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×