Praca tymczasowa

Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork jest liderem na rynku usług personalnych.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w zakresie leasingu pracowniczego. Kandydatom, którzy zdecydują się na współpracę z naszą agencją oferujemy bogaty wybór ofert pracy tymczasowej. Wierzymy, że niezależnie do tego, co znajduje się w Twoim CV, możemy ci zaproponować odpowiednią pracę. W naszej bazie znajdują się propozycje dla osób o różnym wykształceniu, doświadczeniu i umiejętnościach. Mamy też stałą współpracę z wieloma prestiżowymi i dużymi firmami, które stale potrzebują pracowników. Teraz Ty możesz stać się jednym z nich. Wystarczy wysłać do nas zgłoszenie i przyjąć ofertę pracy tymczasowej.

10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO ZOSTAĆ PRACOWNIKIEM TYMCZASOWYM
 1. Możliwość pracy według elastycznego grafiku
 2. Oferty pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
 3. Podpisanie umowy o pracę tymczasową
 4. Gwarancja przejrzystego systemu wynagrodzeń
 5. Gwarancja wszystkich ubezpieczeń
 6. Możliwość podjęcia pracy sezonowej w Polsce i za granicą
 7. Dostęp do dużej bazy ofert
 8. Propozycje współpracy z najlepszymi pracodawcami
 9. Dla studentów – możliwość pogodzenia pracy zarobkowej i nauki
 10. Możliwość wygodnego dorobienia do podstawowej pensji
Czym jest praca tymczasowa?

Praca tymczasowa to jedna z nowoczesnych form zatrudnienia dopasowana do wymagań współczesnego rynku pracy. Zasady są proste: pracownik tymczasowy zatrudniany jest przez Agencję Pracy Tymczasowej FallWork na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę tymczasową, dzięki czemu opłacane są wszystkie składki i podatki. Pracownik tymczasowy delegowany jest następnie do wykonywania pracy na terenie współpracującej z nami firmy.

Jako pracownik tymczasowy możesz więc wykonywać prace sezonowe, pracować w biurze, usługach lub przy linii produkcyjnej – zakres obowiązków będzie zależał od Twoich predyspozycji, chęci i umiejętności. Niezależnie jednak od tego, na jakim stanowisku będziesz pracował, oferujemy elastyczny grafik dopasowany do Twoich oczekiwań oraz przejrzysty system wynagrodzeń oparty o stawkę godzinową.

Praca tymczasowa to:
 • Gwarancja pracy niezależnie do zmieniającego się zapotrzebowania na rynku. Jeśli jeden pracodawca nie potrzebuje już Twoich usług, skierujemy Cię do innej firmy
 • Praca według elastycznego grafiku, w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
 • Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń na rynku pracy
 • Pierwszy krok do zdobycia zatrudnienia na wymarzonym stanowisku
 • Możliwość dorobienia dodatkowych pieniędzy poza stałym zatrudnieniem
 • Możliwość zarabiania, gdy na rynku pracy trudno o stały etat
 • Możliwość powrotu na rynek pracy dla osób długotrwale bezrobotnych

Praca tymczasowa jest znakomitym rozwiązaniem dla każdego, kto chce dostosować się do wymagań współczesnego rynku pracy. To też interesująca alternatywa dla osób stawiających na pierwszym miejscu elastyczny czas pracy i szukających zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin. Dlatego też z ofert pracy tymczasowej chętnie korzystają uczniowie i studenci, a także osoby chcące łączyć pracę z wychowywaniem dzieci.

Jak dołączyć do tego grona? Już teraz wyślij do nas swoje zgłoszenie i skorzystaj z bogatej oferty Agencji Pracy Tymczasowej FallWork.