Kariera w FallWork

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork to nowoczesna firma zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników, leasingiem pracowniczym i pośrednictwem w pracy tymczasowej. Oferujemy też usługi doradztwa personalnego oraz pełną obsługę firm w zakresie human resources.

Jeśli:

  • wiesz, że sukces to 99% ciężkiej pracy i 1% talentu
  • pracujesz z pasją, ale nie pasjonujesz się wyłącznie pracą
  • umiesz zrealizować zadania niemożliwe...
  • ... ale wiesz, że trzeba też realizować zadania rutynowe

to świetnie odnajdziesz się w naszej firmie.

Do naszego zespołu poszukujemy pracowników, którzy:
  • potrafią łączyć własne ambicje i cele zespołowe
  • umieją planować i realizować wyznaczone działania
  • dobrze organizują swój czas pracy
  • chcą podejmować nowe wyzwania i rozwijać się
  • umiem prowadzić projekty rekrutacyjne. HR nie ma dla mnie tajemnic
  • mam doświadczenie w rekrutacjach specjalistycznych.
  • mam doświadczenie w obsłudze kadrowo- administracyjnej.
  • lubię nowe wyzwania
  • jestem świetnym handlowcem
  • umiem pracować w zespole!
jeśli to Ty?

PRACA W AGENCJI FALLWORK CZEKA na Ciebie!

Do składania aplikacji zapraszamy szczególnie osoby, które mają doświadczenie w branży HR, prowadziły samodzielnie projekty rekrutacyjne i rekrutacje specjalistyczne. Poszukujemy również handlowców specjalizujących się w sprzedaży usług doradztwa personalnego, leasingu pracowniczego i obsługi kadrowo-płacowej klientom polskim i zagranicznym.

Zostaw swoje CV

Naszym pracownikom oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w wybranym kierunku
  • Udział w atrakcyjnych kursach i szkoleniach
  • Możliwość samodzielnego prowadzenia projektów i zarządzania zespołem
  • Atrakcyjny system motywacyjny oparty na finansowych i poza finansowych premiach i bonusach
  • Pracę w pozytywnej atmosferze
Zapraszamy na staże i praktyki studentów ostatnich lat takich kierunków jak:
  • psychologia
  • socjologia
  • finanse i rachunkowość
  • marketing i zarządzanie
  • ekonomia i handel
  • public relations

Preferujemy kandydatów z dobrą znajomością co najmniej jednego języka obcego, którzy mogą pochwalić się aktywnością wykraczającą poza zbieranie wpisów w indeksie.

banner-przyjazna-rekrutacja