Rekrutacje Stałe

Talent i pieniądze nie wystarczą, by odnieść sukces w biznesie. Wszyscy, którzy dziś są liderami w swoich branżach wiedzą, że najważniejsi są ludzie. Sekretem powodzenia każdej firmy liczącej się na rynku jest zespół pracowników, którzy stoją za jej sukcesami. My wiemy, jak go stworzyć.

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork jest liderem w sektorze usług personalnych w Polsce. Nasz atut to wieloletnie doświadczenie i zespół najlepszych specjalistów, którzy doskonale znają realia współczesnego rynku pracy i wiedzą, jak stworzyć pakiet rozwiązań perfekcyjnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań klienta. Naszym klientom oferujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników.

DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z AGENCJĄ PRACY FALLWORK?

 1. Success fee, czyli wynagrodzenie za rezultat. Jesteśmy przekonani, że nasze działania zakończą się sukcesem, dlatego nie pobieramy żadnych opłat za usługę rekrutacyjna, jeśli nie jest ona zakończona pomyślnym rezultatem.
 2. Pracownik na gwarancji. W pełni ręczymy za naszych pracowników. Gwarantujemy okres próbny. Jeśli w tym czasie nowy pracownik nie spełni Państwa oczekiwań – przeprowadzimy bezpłatnie rekrutację dodatkową.
 3. Brak wyłączności. Nie obawiamy się konkurencji. Nie oczekujemy więc umowy na wyłączność. Podpisanie umowy z Agencją Pracy FallWork nie ogranicza w żaden sposób Państwa swobody w nawiązywaniu współpracy z innymi podmiotami z branży rekrutacyjnej.

Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników takich branż jak handel, produkcja, logistyka i transport, magazyn, motoryzacja oraz pracowników biurowo – administracyjnych każdego szczebla. Z jednakową starannością realizujemy zarówno projekty obejmujące selekcję i rekrutacje pracowników szeregowych, jak i wyższej kadry kierowniczej i zarządzającej.

Prowadzimy zarówno rekrutacje na pojedyncze stanowiska, jak i duże projekty rekrutacyjne, w tym obejmujące rekrutacje międzynarodowe.

Tym, co wyróżnia nas na rynku jest wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji specjalistycznych. Niezależnie od tego, jak wysoko wykwalifikowanego specjalisty Państwo szukają - my wiemy, gdzie go znaleźć. Niezależnie od tego czy będzie to biegły księgowy znający język norweski, programista, czy inżynier o wąskiej specjalizacji – dla naszych headhunterów nie ma wyzwania, które uznaliby za zbyt trudne.

JAK PRZEBIEGA WSPÓŁPRACA?
 1. Zgłaszasz się do nas
 2. Wspólnie z naszymi specjalistami ustalasz profil przyszłego pracownika
 3. Przedstawiamy plan działań i indywidualnie sprofilowaną ofertę
 4. Nasi headhunterzy zbierają aplikacje
 5. Przeprowadzamy wieloetapową selekcję z wykorzystaniem testów, symulacji i assessment center
 6. Rekomendujemy wybranych kandydatów
 7. Cały projekt rozliczamy na podstawie jednej faktury VAT
 8. Dzięki współpracy z Agencją Pracy Tymczasowej FallWork mają Państwo pewność, że do zespołu trafią najlepsi pracownicy, którzy będą aktywnie budować sukces Państwa firmy.