Dla Kandydatów

Znajdź pracę dla siebie
Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe?

Masz już pracę, ale szukasz ciekawych ofert?

Chcesz mieć dostęp do najlepszych ofert pracy w kraju i za granicą?

Szukam pracy stałej
Chcę znaleźć pracę zgodną z moim wykształceniem, doświadczeniem, predyspozycjami i zainteresowaniami. Zależy mi na stałej posadzie dającej możliwość rozwoju.
Jestem otwarty na propozycje headhunterów
Jestem specjalistą i mam stabilną sytuację zawodową, ale lubię wyzwania, więc z zainteresowaniem odnoszę się do ciekawych propozycji związanych z moim profilem zawodowym. Chętnie wezmę udział w specjalistycznych projektach rekrutacyjnych.
Chcę zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe
Interesują mnie programy praktyk i staży, które pozwolą mi na poznanie wybranej branży i staną się mocnymi punktami w moim CV. Jestem też otwarty na oferty prac, które pozwalają pogodzić zdobywanie doświadczenia zawodowego z nauką.
Chcę pracować za granicą
Interesują mnie zagraniczne oferty pracy. Chcę podjąć wyzwanie i sprawdzić się w międzynarodowym środowisku. Planuję wyjechać na stałe lub podjąć prace sezonową. Zależy mi na pracy bezpiecznej i pewnej.
Nie czekaj

Daj się znaleźć pracodawcy!

Wystarczą tylko trzy kroki do zdobycia wymarzonej posady

  • Wyślij do nas swoje zgłoszenie
    Wyślij do nas zgłoszenie. Przyjmujemy standardowe dokumenty aplikacyjne, czyli CV. Nie zapomnij umieścić wszystkich informacji o swoim wykształceniu, doświadczeniu i umiejetnościach.
  • Spotkaj się z naszym konsultantem
    Wskaże Ci kluczowe predyspozycje oraz branże, w jakich masz największe szanse na odniesienie sukcesu.
  • Weź udział w rekrutacji
    Gdy znajdziesz się w naszej bazie danych - będziesz otrzymywał zaproszenia do udziału w rekrutacjach prowadzonych przez naszą agencję.