pl de ua
Portale Pracy

Które z niżej wymienionych portali pracy „odwiedzasz” najczęściej?:

 

Dla Kandydatów

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe?

Masz już pracę, ale szukasz ciekawych ofert?

Chcesz mieć dostęp do najlepszych ofert pracy w kraju i za granicą?

Agencja Pracy FallWork-

morze możliwości dla pracowników

 1. Szukam pracy tymczasowej. Chcę podjąć współpracę jako pracownik tymczasowy. Interesuje mnie praca w niepełnym wymiarze godzin i elastyczny grafik. Chce mieć możliwość pogodzenia życia zawodowego z nauką i życiem prywatnym. Jako pracownik tymczasowy chcę poznać branżę, z którą planuję związać swoją przyszłość. Zależy mi na przejrzystym i jasnym systemie rozliczeń i gwarancji ubezpieczenia.
 2. Szukam pracy stałej. Chcę znaleźć pracę zgodną z moim wykształceniem, doświadczeniem, predyspozycjami i zainteresowaniami. Zależy mi na stałej posadzie dającej możliwość rozwoju.
 3. Jestem otwarty na propozycje headhunterów. Jestem specjalistą i mam stabilną sytuację zawodową, ale lubię wyzwania, więc z zainteresowaniem odnoszę się do ciekawych propozycji związanych z moim profilem zawodowym. Chętnie wezmę udział w specjalistycznych projektach rekrutacyjnych.
 4. Jestem studentem i chcę zdobywać pierwsze doświadczenia zawodowe. Interesują mnie programy praktyk i staży, które pozwolą mi na poznanie wybranej branży i staną się mocnymi punktami w moim CV. Jestem też otwarty na oferty prac, które pozwalają pogodzić zdobywanie doświadczenia zawodowego z nauką.
 5. Chcę pracować za granicą. Interesują mnie zagraniczne oferty pracy. Chcę podjąć wyzwanie i sprawdzić się w międzynarodowym środowisku. Planuję wyjechać na stałe lub podjąć prace sezonową. Zależy mi na pracy bezpiecznej i pewnej.

Współczesny rynek pracy wielu kandydatom jawi się jako dżungla, w której przetrwają tylko najsilniejsi. Poszukiwanie pracy przypomina zaś walkę prowadzoną na wielu frontach. Tymczasem pracodawcy twierdzą, że najlepsze posady wciąż czekają, a znalezienie dobrego pracownika jest trudniejsze niż wyszukanie igły w stogu siana.

Dzięki nam te dwie grupy mogą się spotkać. Wiemy, że na każdego kandydata czeka gdzieś wymarzona posada, na której sprawdzi się w stu procentach. Wiemy też, jak tę posadę znaleźć.

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork to lider w branży HR. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie usług personalnych śmiało możemy powiedzieć, że rynek pracy nie ma dla nas tajemnic. Wiemy, czego oczekują pracodawcy i jak do nich dotrzeć. Dysponujemy rozbudowaną bazą kontaktów we wszystkich liczących się branżach, a w gronie naszych klientów znajdują się największe firmy działające zarówno w Polsce, jak i na rynkach międzynarodowych.  Z wieloma z nich mamy nawiązaną stałą współpracę, dzięki czemu zajmujemy się realizacją kolejnych projektów rekrutacyjnych.  Działamy we wszystkich liczących się branżach współczesnej gospodarki.

Dlatego też, niezależnie od tego czy stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy, czy jesteś wysoko wykwalifikowanym specjalistą - z nami na pewno znajdziesz pracę, która w stu procentach spełni Twoje oczekiwania.  W naszej bazie znajdziesz zarówno propozycje dla pracowników tymczasowych, jak i kandydatów zainteresowanych stałą pracą. Zajmujemy się też realizacją projektów rekrutacyjnych dla kandydatów posiadających rzadkie i specjalistyczne umiejętności. Jesteś z wykształcenia filozofem i znasz biegle język chiński? Z Agencją Pracy FallWork znajdziesz pracodawcę, który właśnie Ciebie poszukuje.

Daj się znaleźć pracodawcy!

Trzy kroki do zdobycia wymarzonej posady

 1. Wyślij do nas swoje zgłoszenie. Przyjmujemy standardowe dokumenty aplikacyjne, czyli CV. Nie zapomnij umieścić wszystkich informacji o swoim wykształceniu, doświadczeniu i umiejętnościach.
 2. Spotkaj się z naszym konsultantem personalnym. Wskaże Ci kluczowe predyspozycje oraz branże, w jakich masz największe szanse na odniesienie sukcesu.
 3. Weź udział w rekrutacji. Gdy znajdziesz się w naszej bazie danych – będziesz otrzymywał zaproszenia do udziału w rekrutacjach prowadzonych przez naszą agencję.

Co oferujemy?

 • Zatrudnienie dla pracowników tymczasowych i sezonowych
 • Udział w rekrutacjach stałych i specjalistycznych, w tym przeznaczonych dla wysoko wykwalifikowanych specjalistów i kadry kierowniczej
 • Bogaty wybór ofert pracy za granicą
 • Rozbudowaną bazę propozycji pracy dla studentów
 • Rekrutację do programów praktyk i staży dla studentów i absolwentów

Nie pozostawiaj swojej kariery przypadkowi! Nie zdawaj się na los! My nie wierzymy w szczęśliwe przypadki. My je kreujemy. Współpracując z nami, masz pewność, że nad Twoją karierą czuwają specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy zaoferują Ci skuteczne wsparcie w znalezieniu najlepszej pracy.

Facebook
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×