pl de ua

Praca stała

Szukasz pracy?

Masz już pracę, ale myślisz o zmianie?

Chcesz mieć dostęp do najlepszych ofert pracy w kraju i za granicą?

Zgłoś się do Agencji Pracy Tymczasowej FallWork

Daj się złowić naszym headhunterom

Mam pracę, ale chcę ją zmienić

 • mam stabilną sytuację zawodową, ale szukam nowych wyzwań
 • jestem specjalistą w swojej dziedzinie
 • wiem, czego chcę
 • znam dobrze swoją branżę
 • jestem aktywny, zaangażowany i sumienny

Szukam pracy

 • chcę skorzystać z pomocy konsultanta personalnego
 • chcę brać udział w procesach rekrutacyjnych w firmach krajowych i międzynarodowych
 • chcę mieć dostęp do bazy polskich i zagranicznych ofert pracy

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork to lider w branży HR. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie usług personalnych świetnie znamy wszystkie sekrety współczesnego rynku pracy.  Wiemy, jak trudno jest wielu firmom znaleźć pracowników, którzy spełnią oczekiwania i sprawdzą się w pracy. Wiemy też, jak trudno jest wielu kandydatom znaleźć odpowiednią posadę, na jakiej będą mogli wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności oraz rozwijać się zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Dlatego nasze działanie polega na pośredniczeniu między tymi grupami. Wiemy, czego oczekują pracodawcy i jak do nich dotrzeć.

Dysponujemy rozbudowaną bazą kontaktów we wszystkich liczących się branżach, a naszymi klientami sa największe firmy polskie i zagraniczne. Dla naszych klientów szukamy najlepszych pracowników. Prowadzimy rekrutacje zarówno na stanowiska szeregowe, jak i kierownicze. 

Oferujemy także rozbudowane pakiety usług personalnych dla osób poszukujących pracy. Masz nietypową specjalizację i zastanawiasz się, gdzie szukać pracy? Masz już doświadczenie, ale chcesz zmienić zawód lub branżę i nie wiesz, od czego zacząć? A może nie wiesz, jak pokierować swoją karierą, by jak najefektywniej wykorzystać swoje wykształcenie i umiejętności? Przyjdź do nas, a pomożemy Ci odnaleźć się na rynku pracy i opracować dokumenty tak, by zainteresować potencjalnych pracodawców. Oferujemy także usługi doradcze dla studentów i absolwentów, którzy stawiają pierwsze kroki na rynku pracy.

Co możemy Ci zaoferować?

 • Współpracę z najlepszymi headhunterami w Polsce
 • Dostęp do rozbudowanej bazy ofert pracy w kraju i za granicą
 • Udział w procesach rekrutacji w największych firmach krajowych i międzynarodowych
 • Poszukiwanie ofert pracy zgodnie z planem kariery opracowanym pod kierunkiem naszego coacha

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Nie wierzymy, że istnieją kandydaci, dla których nie ma odpowiedniej posady. Niezależnie od tego, ile znasz języków obcych, ile masz lat, jakie wykształcenie, doświadczenie i umiejętności, my wiemy, jak znaleźć pracodawcę, który szuka takiego pracownika, jak Ty. Współpraca z Agencją Pracy Tymczasowej FallWork to gwarancja sukcesu.

Facebook
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×