Sprzedawca w markecie spożywczym znanej sieci

Ważne do:2024-03-31
Nr ref.:WJ2024/02/21/02
Region:Mazowieckie
Miasto: OTWOCK
Zakres obowiązków:
- obsługa terminala płatniczego oraz kasy
- wydawanie reszty klientowi sklepu
- obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
- skanowanie produktów

Wymagania:
- pozytywnego nastawienia
- aktualnych badań sanitarnych
- miłego usposobienia
- chęci do pracy

Oferujemy:
- umowę zlecenie ze stawką godzinową
- możliwość wypłat miesięcznych lub TYGODNIOWYCH
- elastyczny grafik pracy
- możliwość podjęcia pracy zdalnie

Jeżeli zainteresowała Cię oferta napisz pod numer 883 088 519 SMS o treści PRACA OTWOCK lub zadzwoń .

Aplikując na to stanowisko pamiętaj o dodaniu klauzuli RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231)

Kategorie:
  • Kasjer ; Kasjerka
  • Pracownik marketu
Typ:
  • Praca tymczasowa
  • Pilnie poszukujemy