ROZLEWANIE LAKIERÓW DO PAZNOKCI -PODOLANY

Ważne do:2024-04-27
Nr ref.:AU2703202402
Region:Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Zakres obowiązków:
Praca polega na obsłudze maszyn: nalewanie lakierów do paznokci, zakręcanie buteleczek oraz realizacja zleceń zgodnie z planem produkcyjnym. Do Twoich obowiązków należy również dbanie o prawidłową jakość produktów a także drobne pracę związane z czyszczeniem maszyn.

Wymagania:
Poszukujemy osób chętnych do pracy na magazynie firmy kosmetycznej skupiającej się na produkcji i dystrybucji artykułów kosmetycznych do pielęgnacji dłoni, stop i twarzy. Jesteś w pełni dyspozycyjny do pracy? Poszukujesz stabilnego zatrudnienia? Od kandydatów nie wymagamy doświadczenia a przed podjęciem pracy uzyskasz szkolenie. Oferta pracy skierowanie zarówno dla Panów jak i Pań.

Oferujemy:
- zatrudnienie na stałe
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy na magazynie
- przyjazną atmosferze w miejscu pracy
- wynagrodzenie miesięczne
- atrakcyjne wynagrodzenie 28 zł brutto
- pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
- dla osób chętnych możliwość nadgodzin
- dostęp do platformy HR CLOUD bez wychodzenia z domu

Osoby zainteresowane podjęcie pracy proszę o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231).

Kategorie:
  • Praca fizyczna
  • Magazyn
  • Pakowacz ; Pakowaczka
Typ:
  • Praca stała