REFERENT BIUROWY

Ważne do:2024-04-29
Nr ref.:M//42-29.03
Region:Wielkopolskie
Miasto: LESZNO
Zakres obowiązków:
Doradca ds. Obsługi Klienta
Szukasz pracy, chcesz zdobyć nowe lub wykorzystać dotychczasowe doświadczenie, nie boisz się nowych, zawodowych wyzwań oraz kontaktu z ludźmi?

Ta praca jest właśnie Ciebie! Nie zwlekaj, aplikuj już dziś, bowiem dla naszego Klienta, lidera o ugruntowanej pozycji na rynku, wśród największych grup energetycznych w Polsce poszukujemy ambitnych osób wspierających pracę Specjalistów ds. Obsługi Klienta w stacjonarnych punktach.

Rodzaj umowy: umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: 27,70 zł za godzinę pracy

Zakres czynności:
• bezpośrednia obsługa oraz weryfikacja potrzeb Klientów,
• przygotowanie umów dla Klientów na podstawie gotowych szablonów,
• obsługa systemu kolejkowego w stacjonarnym punkcie,
• drobne czynności administracyjno-biurowe (np. obsługa wysyłki umów, przygotowanie dokumentów do archiwizacji).

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie,
• mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta,
• znajomość obsługi komputera,
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• swobodne i płynne wyrażanie się,
• wysoka kultura osobista,
• cierpliwość,
• zdolność szybkiego uczenia się i chęć poznawania nowych zadań,
• bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu.
Mile widziani również Studenci zaoczni oraz osoby nie bojące się kontaktu bezpośredniego z Klientem.

Oferujemy:
• pracę w przyjaznej atmosferze wśród doświadczonych Specjalistów,
• możliwość poznania pracy w stacjonarnym punkcie obsługi Klienta,
• szkolenie wdrażające w zakresie powierzonych czynności,
• pewne zatrudnienie w formie umowy zlecenie z pełnymi składkami,
• wynagrodzenie godzinowe - 27,70 zł brutto za godzinę pracy,
• pracę od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 do 16:00 z uwagi na dostęp do systemów komputerowych.

Agencja zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV).

Kontakt: +48 883 088 319 / enea@fallwork.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"
Agencja Pracy Tymczasowej FallWork 6231.
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ.

Kategorie:
  • Administracja Państwowa
  • Administracja biurowa
Typ:
  • Praca tymczasowa
  • Praca stała
  • Pilnie poszukujemy