pl de ua
Poszukiwanie Pracy

W jaki sposób najczęściej szukasz pracy?:

Producent Świec Zapachowych Zatrudni Personel - Stargard

2020-06-30 2020-07-30
PROD/JJ/O51
Zachodniopomorskie
Stargard

Certyfikat Agencji Zatrudnienia:
Zakres obowiązków:
•praca na linii produkcyjnej świec zapachowych
•odlewanie parafiny do form
•rzetelne i dokładne wykonywanie powierzonych zadań zapewniających ciągłość i dobrą jakość produkowanych wyrobów
•wykładanie odpowiedniego asortymentu, tj.: szkło, kubki aluminiowe bądź plastikowe, zgodnego z realizowanym zamówieniem na pas transportowy prowadzący do maszyny wbijającej knota
Oczekiwania:
•dyspozycyjność do pracy od zaraz
•gotowość podpisania umowy online, a od 1 lipca spotkanie z Koordynatorem w sidzibie Firmy
•mile widziane Panie
Oferujemy:
•umowę o pracę od zaraz
•instruktaż stanowiskowy
•praca możliwa wyłącznie na sezon wakacyjny lub na stałe- sam decydujesz podczas zatrudnienia
•wynagrodzenie 2600zł/mc + nocki 20% + premie
•dodatek za pracę w godzinach nocnych
•opiekę Koordynatora- rekrutacja online, a następnie opieka Koordynatora w Firmie na miejscu !
•wypłaty miesięczne do 10-tego
•zdobycie cennego doświadczenie w renomowanej Firmie

KONTAKT
884 007 203
883 088 073
883 088 633
883 088 319
790 790 446
883 993 308
790 790 445
790 790 544

*REKRUTACJA ONLINE

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231
  • Praca fizyczna
  • Praca stała