pl de ua
Poszukiwanie Pracy

W jaki sposób najczęściej szukasz pracy?:

Pracownik produkcji

2020-07-02 2020-08-02
a/020720/10
Poznań

Certyfikat Agencji Zatrudnienia:
TWOJE OBOWIĄZKI:
-drobne naprawy konserwacyjne przy użyciu prostych narzędzi
-czynności porządkowe z wykorzystanie odkurzacza centralnego oraz zamiataczy
-pobieranie próbek surowców z autocysterny oraz big bagów
-wsypywanie komponentów do stacji big bagów (wózek jezdniowy i wciągarki)
-napełnianie big bagów gotową mieszanką (wózek jezdniowy)
-obsługa linii mieszającej poprzez program sterujący
-weryfikacja dokumentów dostaw w autocysternach i big bagach
WYMAGANIA :
- gotowość do pracy w systemie 3 zmiany, IV brygady
-umiejętności manualno-techniczne (drobne naprawy, konserwacje),
-zdolność do szybkiej nauki obsługi programów sterujących,
-osoba skrupulatna, dokładna, dobrze zorganizowana,
OFERUJEMY:
- pracę od zaraz
- wynagrodzenie godzinowe + liczne dodatki
- premie uznaniowe
- opieka Koordynatora
- terminowe wynagrodzenie do 10-tego
- po okresie zatrudnienia przez APT dalszą ścieżkę rozwoju bezpośrednio w Firmie
-odzież ochronna

*Jeżeli jesteś osobą ambitną i szukasz firmy, która da Ci możliwość rozwoju zgłoś się do nas!
Zapraszamy również bezpośrednio do siedziby biura FALLWORK, ul. Towarowa 35, piętro 5. Poznań lub poprzez formularz / telefon. 883 088 319 lub 883 088 073

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231