Oferty pracy

Z nami znajdziesz wymarzoną pracę
Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV
Wybierz kategorię
Pokaż więcej

Pracownik produkcji/Monter

Ważne do:2021-03-31
Nr ref.:260238n
Region:Wielkopolskie
Miasto: zakrzewo
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 6231
Zakres obowiązków:
-wieszanie i czyszczenie form produkcyjnych
-w zależności od modelu zamontować / dołączyć do dodatkowe akcesoria
-zapakować produkt w karton i nałożyć etykiety

Wymagania:
-brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
-doświadczenie w pracy z dźwiganiem
-gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
-zdolności manualne

Oferujemy:
-wynagrodzenie godzinowe 21 zł/h
-zapewniamy dojazd firmowy do miejsca pracy
-dodatek za prace w godzinach nocnych oraz premia do 15 %
-pełen etat- umowa o pracę tymczasową
-opiekę koordynatora
-szkolenie BHP oraz instruktaż stanowiskowe

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY LUB ZNASZ OSOBĘ KTÓRA POSZUKUJĘ PRACY, ZADZWOŃ LUB PRZYJŚĆ OSOBIŚCIE DO NASZEGO BIURA PRZY UL. TOWAROWEJ 35, PIĘTRO 5.

Aplikując, nie zapomnij dodać klauzula RODO:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Agencja Pracy FallWork 6231. Oferta Pracy Tymczasowej

Kategorie:
  • Praca fizyczna
  • Produkcja
Typ:
  • Praca stała