Oferty pracy

Z nami znajdziesz wymarzoną pracę
Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV
Wybierz kategorię
Pokaż więcej

Pracownik magazynu - dystrybucja

Ważne do:2024-04-29
Nr ref.:a/290324/15
Miasto: Koninko
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 6231
Zakres obowiązków:
• Kompletacja zamówień
• Segregacja palet w miejscu składowania
• Inne prace zlecone przez kierownika magazynu

Wymagania:
• Sprawności fizycznej
• Prawo jazdy kat B lub UDT
• Chęć do pracy
• Dyspozycyjność do pracy w godz 13-21 lub 14-22

Oferujemy:
• Umowę zlecenie
• Stawkę 27,70 zł/h
• Bezpłatny dojazd do pracy
• Szkolenie stanowiskowe

KONTAKT: 790 790 445

Aplikując, nie zapomnij dodać klauzula RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.