Pracownik Działu Mięsnego - Sprzedawca

Ważne do:2024-04-27
Nr ref.:ks/270324/olsztyn/2
Region:Warmińsko-Mazurskie
Miasto: OLSZTYN
Zakres obowiązków:
- Obsługa klientów zgodnie z najwyższymi standardami obsługi klienta
- Zapewnienie prawidłowej ekspozycji produktów mięsnych i ich prawidłowe etykietowanie
- Udzielanie klientom informacji na temat produktów mięsnych oraz doradztwo w zakresie ich przygotowania i przechowywania
- Utrzymywanie porządku i czystości na dziale mięsnym
- Współpraca z innymi członkami zespołu w osiąganiu celów sprzedażowych

Wymagania:
- Pełnoletniość
- Umiejętność obsługi klienta
- Chęć nauki i rozwoju w branży spożywczej
- Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
- Elastyczny grafik pracy dostosowany do Twoich potrzeb
- Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na dziale mięsnym
- Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu

Kategorie:
  • Praca fizyczna
  • Kasjer ; Kasjerka
  • Pracownik działu świeżego
  • Pracownik marketu
  • Wykładanie towaru
Typ:
  • Praca tymczasowa
  • Praca stała
  • Pilnie poszukujemy