PRACOWNIK STANOWISKA KASJERSKIEGO/KASJERKA – OD ZARAZ

Ważne do:2024-03-31
Nr ref.:WJ03/06/10
Region:Mazowieckie
Miasto: GRODZISK MAZOWIECKI
Zakres obowiązków:
- obsługa płatności gotówkowych i bezgotówkowych
- skanowanie artykułów sklepowych
- wydawanie należności
- obsługa aplikacji sklepowej
- obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:
- chęci do nauki
- miłego usposobienia i prawidłowej dykcji
- aktualnych badań sanitarnych – warunek konieczny !

Oferujemy:
- prace na umowę zlecenie
- stawkę godzinową w wysokości 28,20. zł/h brutto
- możliwość wypłat w PIĄTKI
- prace w charakterze 1/3, 1/2, 1/1 etatu

Zadzwoń pod numer 883 088 519 lub wyślij SMS: PRACA GM - odezwę się

Pamiętaj o dodaniu klauzuli RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231)

Kategorie:
  • Kasjer ; Kasjerka
Typ:
  • Praca tymczasowa
  • Pilnie poszukujemy