PRACOWNIK BIUROWY

Ważne do:2024-04-15
Nr ref.:M//13-15.03
Region:Wielkopolskie
Miasto: KOŁO
Zakres obowiązków:
Referent ds. Przyłączeń – ul. Wojciechowskiego 3, 62-600 Koło

Twój zakres obowiązków:
• Obsługa wniosków o określenie warunków przyłączenia do sieci oraz wniosków o określenie warunków przebudowy sieci w związku z usunięciem kolizji.
• Wystawianie zapewnień dostawy energii elektrycznej.
• Fakturowanie opłat za przyłączenie.
• Realizacja procesów w obszarze przyłączania obiektów do sieci SN i nn oraz przebudowy sieci w ramach usunięcia kolizji, przy zachowaniu wysokiej efektywności operacyjnej i kosztowej.
• Uczestniczenie przy określaniu warunków przyłączenia do sieci.
• Uczestniczenie przy określaniu warunków przebudowy sieci (usunięcia kolizji).
• Rozliczanie umowy o przyłączenie/umowy dotyczącej przebudowy sieci w zakresie udzielonych pełnomocnictw.
• Przygotowanie analiz i sprawozdań związanych z procesem przyłączeniowym.
• Przygotowanie odpowiedzi na skargi i reklamacje dotyczące procesu przyłączeniowego/przebudowy sieci.

Wymagania:
• Wykształcenie średnie energetyczne lub w trakcie studiów
• Podstawowa znajomość przepisów prawa energetycznego
• Podstawowa znajomość zasad księgowości
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office
• Skuteczność w działaniu
• Odpowiedzialność biznesowa
• Nastawienie na ciągły rozwój
• Czerpanie z różnych perspektyw
• Orientacja na klienta

Oferujemy:
• Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 4300 zł do 5194 zł brutto
• Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
• Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych

Kontakt: 883 088 319

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".
Agencja Pracy Tymczasowej Fallwork 6231
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ.

Kategorie:
  • Administracja Państwowa
  • Administracja biurowa
  • Inne
Typ:
  • Praca tymczasowa
  • Praca stała
  • Pilnie poszukujemy