PRACA NA STAŁE LUB DORYWCZO – KASJER/KA

Ważne do:2024-04-30
Nr ref.:DD2024/04/11/04
Region:Mazowieckie
Miasto: Leszno
Zakres obowiązków:
- obsługa klientów,
- dbanie o dobry wizerunek sklepu,
- obsługa kasy fiskalnej,
- dbanie o ekspozycje produktów

Wymagania:
Oczekiwanie wobec kandydatów:
- aktualna książeczka sanepidowska,
- dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy:
- umowę zlecenie,
- stawkę 27,70 zł brutto, dla studenta stawka brutto równa się netto
- wynagrodzenie miesięczne lub tygodniowe (wypłacane w piątki)
- terminowe naliczanie wynagrodzenia
- zdobycie nowego doświadczenia
- kompetentnego opiekuna
- pełne wsparcie na etapie szkolenia i wdrożenia
- pracę w zgranym zespole
- szkolenie kasjerskie dla nowo zatrudnionych osób
Dołącz do naszego zespołu!
Zadzwoń 790-790-544

Osoby zainteresowane podjęcie pracy proszę o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej Doradztwa (certyfikat APT nr 6231).

Kategorie:
  • Kasjer ; Kasjerka
  • Pracownik działu świeżego
  • Pracownik marketu
Typ:
  • Praca tymczasowa
  • Praca stała
  • Pilnie poszukujemy