Mechanik do Fabryki Materiałów Betonowych

Ważne do:2024-04-27
Nr ref.:ks/270324/gda/1
Region:Pomorskie
Miasto: Gdańsk
Zakres obowiązków:
- Naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń przemysłowych w fabryce
- Diagnozowanie i usuwanie usterek mechanicznych
- Wykonywanie regularnych przeglądów technicznych maszyn i urządzeń
- Współpraca z innymi działami w zakresie utrzymania ruchu fabryki
- Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania linii produkcyjnych

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy jako mechanik przemysłowy, preferowane w fabryce materiałów budowlanych
- Znajomość technik naprawy i konserwacji maszyn i urządzeń przemysłowych
- Umiejętność czytania i interpretowania schematów technicznych (mile widziane)
- Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki za pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony zespołu technicznego

Kategorie:
  • Instalacja; Utrzymanie; Serwis
  • Praca fizyczna
  • Mechanika ; Automatyka
  • Operator wózka widłowego
Typ:
  • Praca tymczasowa
  • Praca stała
  • Pilnie poszukujemy