Magazynier - Praca na Pełen Etat w Dystrybucyjnym Centrum Logistycznym

Ważne do:2024-05-26
Nr ref.:ks/260424limitgd/1
Region:Pomorskie
Miasto: Gdańsk
Zakres obowiązków:
- Sortowanie przesyłek zgodnie z wytycznymi
- Przyjmowanie dostaw i ich składowanie w magazynie
- Kompletowanie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem
- Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia sprawnej logistyki towarowej

Wymagania:
- Uprawnienia UDT lub prawo jazdy kategorii B
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- Zaangażowanie i chęć do nauki nowych rzeczy

Oferujemy:
- Elastyczny grafik pracy dostosowany do Twoich możliwości
- Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 28zł/godzina
- Bonusy za godziny przepracowane w nocy
- Wsparcie zespołu koordynującego
- Profesjonalne szkolenie w obsłudze sprzętu magazynowego

Kategorie:
  • Praca fizyczna
  • Magazyn
  • Operator wózka widłowego
Typ:
  • Praca tymczasowa
  • Praca stała
  • Pilnie poszukujemy