MAGAZYN PRACA OD ZARAZ

Ważne do:2024-04-29
Nr ref.:a/290324/14
Miasto: Żerniki
Zakres obowiązków:
- wzięcie przesyłki z dedykowanego miejsca w kontenerze lub wózku
- sprawdzenie czy przesyłka jest gotowa do rozdziału maszynowego
- położenie paczki na odpowiednim taśmociągu stroną adresową do góry

Wymagania:
- odpowiedniej kondycji fizycznej
- duża dyspozycyjność
- sumienności w wykonywanej pracy

Oferujemy:
- umowę zlecenie
- możliwością dalszej współpracy i przejścia na umowę o pracę
- stawkę 24 zł na godzinę brutto
- praca odbywa się w godzinach 24:00-8:00 lub 13:00-21:00
- jeden z potentatów branżowych w Polsce
- zdobycie cennego doświadczenie w znanej na rynkach firmie

Jeżeli zainteresowała cię nasza oferta zadzwoń pod numer 790 790 544 lub spotkaj się z nami osobiście w agencji pracy FallWork na ul. Piekary 26, Poznań. Ustalimy szczegóły zatrudnienia oraz odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie pracy!
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji wraz z CV oraz poniższą klauzulą RODO: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. FallWork Sp. z.o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (pod nr 6231). OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ.

Typ:
  • Praca tymczasowa
  • Praca stała
  • Pilnie poszukujemy