KOMPLETACJA ZAMÓWIEŃ – MAGAZYNIER z UDT

Ważne do:2024-04-29
Nr ref.:a/290324/12
Miasto: Wolsztyn
Zakres obowiązków:
Obowiązki:
• rozkładanie towarów
• pakowanie towarów do wysyłki
• kompletacja zamówień – praca ze skanerem
• obsługa wózka widłowego

Wymagania:
• gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym 6-14,14-22,22-6
• brak przeciwwskazań do pracy fizycznej/stojącej
• chęci i motywacji do pracy

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
• stawkę godzinową w wysokości 28,50 zł/h brutto dzień 33,55 zł/h noc
• możliwość przejścia na umowę o pracę
• odzież roboczą
• pracę od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami
• podpisanie umowy online w ciągu 10 minut
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

UWAGA! Wymagany własny dojazd do miejsca pracy, tj. Powodowo k. Wolsztyna!
Jeśli jesteś zainteresowany - KONTAKT: 883 088 591 SMS O TREŚCI PRACA WOLSZTYN
Osoby zainteresowane podjęcie pracy proszę o dołączenie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231)