pl de ua
Poszukiwanie Pracy

W jaki sposób najczęściej szukasz pracy?:

Towarowanie - wykładanie towaru

2019-11-28 2019-12-31
AGATA/1/2019
Wielkopolskie
Poznań

Certyfikat Agencji Zatrudnienia:
Podstawowe obowiązki:

-układanie towaru z palety na półki

-sprawdzanie dat ważności produktów spożywczych

-prace porządkowe

-dbanie o ekspozycje na hali sprzedaży
Wymagania:

-dyspozycyjności do pracy od zaraz

-aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna oraz orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych –WYMÓG KONIECZNY!

-chęć i zaangażowanie do wykonywania poleceń przełożonych
Oferujemy:

-stawkę 15,50-19,50 zł/h (zależy od lokalizacji)

-wypłatę w formie tygodniówek lub miesięcznych

-umowę zlecenie ze składkami ZUS

-pracę z elastycznym grafikiem –możliwość dopasowania pracy do innych zajęć

-pracę od zaraz

-zatrudnienie w 15 min!!!
  • Inne
  • Praca tymczasowa
  • Pilnie poszukujemy