Oferty pracy

Z nami znajdziesz wymarzoną pracę
Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV
Wybierz kategorię
Pokaż więcej

Sprzedawca na weekendy (tygodniówki)

Ważne do:2020-05-31
Nr ref.:KASA/MIŃSK MAZOWIECKI/WEEK/21/04/20
Region:Mazowieckie
Miasto: MIŃSK MAZOWIECKI
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 6231
Zakres obowiązków:
- profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej
- praca z towarem w strefie kas
- zapewnienie standardów czystości i jakości

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (na weekendy)
- zaangażowanie, dokładność i chęć do nauki

Oferujemy:
- pracę od zaraz
- międzynarodowe środowisko dostarczające naszym pracownikom ciekawe wyzwania zawodowe
- wynagrodzenie godzinowe – 17 zł/h
- umowa zlecenie, a po okresie próbnym przejście na umowę o pracę
- możliwość awansu
-wynagrodzenie płatne do 15-tego dnia miesiąca lub co tydzień w każdy piątek
- wsparcie Koordynatora
-wszelkie sprawy związane z zatrudnieniem załatwiane online

KONTAKT: 883 088 633
Proszę o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231.

Kategorie:
  • Sprzedaż
Typ:
  • Praca tymczasowa