Oferty pracy

Z nami znajdziesz wymarzoną pracę
Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV
Wybierz kategorię
Pokaż więcej

Sprzedawca- galeria handlowa NOWE BIELAWY

Ważne do:2021-05-02
Nr ref.:a/020421/60
Miasto: Toruń
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 6231
Zakres obowiązków:
Podstawowe zadania, które czekają na ciebie:

- profesjonalna obsługa Klientów

- obsługa terminala kart płatniczych i kasy fiskalnej

- wykonywanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

- dbałość o estetyczny wygląd miejsca pracy

- dbałość o ekspozycje towaru i aktualne ceny

Wymagania:
Dołącz do naszego zespołu :

- oczekujemy umiejętności pracy zespołowej

- łatwości w nawiązywaniu kontaktu z Klientem

- zaangażowania w powierzone obowiązki

- książeczki sanitarno-epidemiologiczna

- dyspozycyjności

Oferujemy:
Dlaczego warto z nami podjąć współprace?

- stabilne zatrudnienie na umowy zlecenie

- Atrakcyjną stawkę godzinową

- wynagrodzenie regularnie w formie tygodniówki bądź wypłaty miesięczne

- elastycznie dopasowany grafik do Twoich potrzeb

- stały kontakt z koordynatorem

Zainteresowany? W razie pytań skontaktuj się z nami

pod numer 884-007-203 odpowiemy na każde pytanie.

Osoby zainteresowane podjęcie pracy proszę o dołączenie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231)