pl de ua
Poszukiwanie Pracy

W jaki sposób najczęściej szukasz pracy?:

Specjalista w Biurze Informatyki

2019-10-17 2019-10-31
SPEC/WAR/2019/01/INF
Mazowieckie
Warszawa

Certyfikat Agencji Zatrudnienia:
Główne obowiązki:

1. Czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem sprzętu komputerowego w Agencji,

2. Wspieranie pracowników Agencji w zakresie usuwania problemów w funkcjonowaniu sprzętu komputerowego i dostosowania go do potrzeb użytkowników,

3. Wspieranie wdrożenia systemów informatycznych Agencji,

4. Przygotowywanie instrukcji użytkowania środowiska IT,

5. Obsługa zgłoszeń serwisowych,

6. Aktualizowanie dokumentacji zasobów informatycznych oraz prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego i licencji.
Wymagania konieczne:

1. Znajomość systemów opartych na systemie operacyjnym MS Windows,

2. Znajomość zagadnień związanych z budową i funkcjonowaniem sprzętu komputerowego,

3. Podstawowa wiedza z zakresu technologii sieci informatycznych oraz funkcjonowania protokołu TCP/IP,

4. Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

Wymagania pożądane:

1. Znajomość MS Windows 7/10 na poziomie administracyjnym,

2. Doświadczenie w pracy w systemie zarządzania zasobami i zgłoszeniami (np. GLPI),

3. Znajomość zagadnień związanych z pracą grupową w sieci LAN opartą o systemy operacyjne Microsoft,

4. Umiejętności analityczne,

5. Wysoka kultura osobista i umiejętność efektywnego komunikowania się z użytkownikami na różnych szczeblach organizacji.
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Wygodna lokalizacja miejsca pracy (centrum Warszawy)
Możliwość rozwoju w renomowanej instytucji o profilu finansowym

* Oferta pracy tymczasowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres region2@fallwork.pl. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
  • Administracja biurowa
  • Informatyka; Administracja
  • Praca tymczasowa
  • Pilnie poszukujemy