pl de ua
Poszukiwanie Pracy

W jaki sposób najczęściej szukasz pracy?:

Specjalista - Obsługa Kasowa

2020-06-03 2020-07-03
a/030220/6
Mazowieckie
Grodzisk Mazowiecki

Certyfikat Agencji Zatrudnienia:
Twoje zadania:

· realizacja transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

· obsługa kasy fiskalnej

· dbanie o pozytywne doświadczenia Klienta.

· praca z ludźmi jest dla Ciebie źródłem pozytywnej energii,

· lubisz bezpośredni kontakt z Klientem,

· jesteś osobą odpowiedzialną,

· rzetelność, dokładność i empatia to Twoje atuty,

· posiadasz aktualną książeczkę sanepidu
Oferujemy Ci:

· Stabilne warunki zatrudnienia

· Szkolenie kasjerskie

· Atrakcyjną stawkę godzinową 17 zł brutto

· Pełne składki ZUS

· Wypłaty tygodniowe lub miesięczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji lub kontakt na 790 790 544

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231
  • Inne
  • Obsługa klienta; Call Center
  • Praca fizyczna
  • Sprzedaż
  • Zakupy
  • Praca tymczasowa
  • Praca stała
  • Pilnie poszukujemy