pl de ua
Poszukiwanie Pracy

W jaki sposób najczęściej szukasz pracy?:

Produkcja plastikowych elementów - 3600 zł/mies. BEZ doświadczenia

2018-07-13 2018-08-31
14/07/2018
Wielkopolskie
Swarzędz

Certyfikat Agencji Zatrudnienia:
Opis stanowiska:
- proste prace pomocnicze przy podawaniu, zbieraniu i pakowaniu
- pomoc operatorowi maszyn
- przygotowywanie produktów niezbędnych do produkcji
- odbieranie produktów z linii produkcyjnej
- układanie, przenoszenie elementów
* praca na różnych działach
Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy zmianowej (system IV brygadowy)
- własny dojazd do miejsca pracy
- sprawność fizyczna
-Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia! zatrudnimy od zaraz
Oferujemy:
- umowę o pracę już od I go dnia
– podstawa 2800 zl + 800 zł za pracę w systemie ciągłym + 200 zł za jakość pracy
- przeszkolenie stanowiskowe
- pracę od zaraz
  • Praca fizyczna
  • Produkcja
  • Praca stała