pl de ua
Poszukiwanie Pracy

W jaki sposób najczęściej szukasz pracy?:

Pracownik sklepu - niepełny etat

2020-04-27 2020-05-27
a/270420/5
Grodzisk Mazowiecki

Certyfikat Agencji Zatrudnienia:
TWOJE ZADANIA

· Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów

· Utrzymanie porządku w sklepie

· Wykładanie towaru
TWOJE KOMPETENCJE

· Chęć do nauki i dalszego rozwoju

· Gotowość do pracy w systemie zmianowym

· Dokładność, zaangażowanie

· Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

· WYMAGANIE aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne
OFERUJEMY:

· Atrakcyjne zarobki 17 zł brutto/h

· Wynagrodzenie zawsze na czas

· Umowa zlecenie, a po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę

· Wdrożenie na stanowisko pracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231