Oferty pracy

Z nami znajdziesz wymarzoną pracę
Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV
Wybierz kategorię
Pokaż więcej

Praca 12 godzin dziennie (dorywczo lub na stałe) 236zł dniówki ! KOMORNIKI

Ważne do:2020-11-16
Nr ref.:a/1610/10
Miasto: Komorniki
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 6231
Zakres obowiązków:
• relokacja paczek
• sprawdzenie kodu kreskowego przesyłki i odłożenie jej do miejsca docelowego

Wymagania:
•dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym 18-6/6-18
•brak przeciwwskazań do pracy fizycznej (mile widziani Panowie)
•dyspozycyjność do pracy od zaraz

Oferujemy:
•umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
•stawka dzień 19,00zł , noc 20zł/h x 12godz = 236 zł dniówki przy zmianie 18:00-06:00
•szkolenie stanowiskowe
•wypłaty miesięczne do 10-tego
•pracę od ZARAZ -> Można zawrzeć umowę nawet dzisiaj online
•pracę u jednego z największych pracodawców państwowych w Polsce
•wysokie zarobki ! W ciagu 2 miesięcy możliwość zarobku do 11 tysięcy złotych !

KONTAKT: 790-790-445 ,883 088 073 , 790 790 446
MIEJSCE PRACY: Komorniki (dojazd komunikacją pod sam Zakład Pracy)

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231