Oferty pracy

Z nami znajdziesz wymarzoną pracę
Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV
Wybierz kategorię
Pokaż więcej

Pakowanie produktów areozolowych-KOMORNIKI

Ważne do:2021-05-31
Nr ref.:AREOZOLE/DARIA/KOMORNIKI/NOVO
Region:Wielkopolskie
Miasto: POZNAŃ
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 6231
Zakres obowiązków:
-konfekcja, etykietowanie produktu gotowego
-rozładunek i załadunek surowców i opakowań,
-dozowanie do puszek wyrobów płynnych i gęstych
-obsługa taśmy pakująco – znakującej, wprowadzanie informacji dotyczącej daty produkcji i numeru partii,
-układanie zaklejonych kartonów na paletach i naklejanie kodów

Wymagania:
-dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 / 14:00-22:00
- własny dojazd do Komornik
-brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej (mile widziani Panowie)
-zdolności manualne
-motywację i chęci do pracy na stanowisku

Oferujemy:
-stawka godzinowa 21zł/h brutto na początek !
-pracę tylko od poniedziałku do piątku, weekendy wolne
-możliwość podjęcia pracy od zaraz !
-odzież ochronną
-wsparcie przyjaznego zespołu i opieka Koordynatora
-umowa zlecenie
-możliwa praca wyłącznie na wakacje

Kategorie:
  • Inne
  • Praca fizyczna
  • Produkcja
Typ:
  • Praca tymczasowa