pl de ua
Poszukiwanie Pracy

W jaki sposób najczęściej szukasz pracy?:

Pakowacz profili PVC Poznań

2020-08-01 2020-09-01
a/010820/21
Poznań

Certyfikat Agencji Zatrudnienia:
TWOJE OBOWIĄZKI:
-pakowanie towarów tylko spełniających normy jakościowe,
-raportowanie ilość towarów dobrych i odpadowych,
-informowanie o niezgodnościach szefa zmiany i operatora wytłaczarki,
-przygotowanie środków pracy, podstawianie pustych palet pod maszynę,
-układanie profili do palet zgodnie z instrukcją pakowania danego typu profilu oraz wyrównanie na krańcach palety,
-wymiana i ustawianie folii ochronnej linii produkcyjnej w trakcie jej pracy,
-kontrola wzrokowa produkowanych profili (rysy, zgniecenia, ciężar, długość, kolor, smugi, itd.),
-sprawdzanie każdej warstwy włożonych profili do palet,
-zakończenie pracy dopiero w momencie przyjścia zmiennika,
-przestrzeganie przepisów Bezpieczeństwa i Higieny Pracy,
-przestrzeganie porządku i czystości,
-predyspozycje fizyczne i psychiczne do pracy w systemie zmianowym 4 brygadowym,
-zachowanie społeczne i w zespole,
-organizacja pracy, samodzielność i własna inicjatywa,
WYMAGANIA :
- gotowość do pracy w systemie 3 zmiany, IV brygady
- brak przeciwskazań do pracy fizycznej
- mile widziana znajomość procesu przetwarzania tworzyw sztucznych
-mile widziana znajomość obsługi elektronicznych urządzeń pomiarowych
-zdolność do nauki i elastyczność,
-umiejętność pracy pod presją, komunikatywność,
OFERUJEMY:
- umowę o pracę
- stawka godzinowa + dodatki
- odzież robocza
- stabilne zatrudnienie w renomowanej Firmie
- pracę zmianową (3 zmiany, IV brygady)