pl de ua
Poszukiwanie Pracy

W jaki sposób najczęściej szukasz pracy?:

PRACOWNIK KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ - WYSOGOTOWO

2021-01-27 2021-02-27
PROD/JJ/I09
Poznań / Wysogotowo

Certyfikat Agencji Zatrudnienia:
Magazynier pracownik kompletacji
Miejsce pracy: Wysogotowo

Obowiązki:
*Lokowanie towaru zgodnie ze wskazaniem systemu magazynowego
*Prace załadunkowo-rozładunkowe
*Dbałość o porządek i czystość w magazynie
*Kompletowanie zamówień do wysyłki
*Przyjmowanie i wydawanie towarów
*Dbanie o prawidłowy obrót towaru w magazynie
*Kontrola stanów magazynowych
Wymagania:
*Dyspozycyjności, praca w godz. 8:00-16:00
*Umiejętności pracy w zespole
*Dokładności i sumienności
*Znajomość zasad gospodarki magazynowej
*Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Oferujemy:
*Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 20zł/h
*Studenci/uczniowie 20zł NA RĘKĘ
*Stabilne zatrudnienie
*Stałą pracę z możliwością rozwoju