pl de ua
Poszukiwanie Pracy

W jaki sposób najczęściej szukasz pracy?:

PRACOWNIK DZIAŁU LINII KAS- TYGODNIÓWKI

2019-01-10 2019-02-28
Kasa Poznań/10/01/19
Wielkopolskie
Poznań

Certyfikat Agencji Zatrudnienia:
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 oferuje pracę na stanowisku:

KASJER/KASJERKA

Miejsce pracy: POZNAŃ OKOLICE RONDO RATAJE - możliwość pracy w weekendy

Zakres obowiązków:

- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych;
- obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy;
- dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym
- zaangażowanie w przydzielone zadania
- posiadanie aktualnej książeczki SANEPID
- terminową realizację wypłat wynagrodzeń -TYGODNIÓWKI
- atrakcyjne wynagrodzenie – 15,50 zł brutto
- MOŻLIWOŚĆ PRACY W WEEKENDY
- umowę zlecenie z ZUS-em;
- godziny pracy zgodnie z ustalonym grafikiem
- pakiet szkoleń obsługi kasy fiskalnej
- możliwość podjęcia pracy bez doświadczenia;
- jeśli nie posiadasz książeczki Sanepid– zwrócimy koszty wyrobienia książeczki po przepracowaniu 80 godzin

ZADZWOŃ-ODDZWONIMY: 883 088 633
APLIKUJ: WYŚLIJ CV
NAPISZ SMS o treści: PRACA

ZAPRASZAMY DO BIURA: Poznań, ul. Towarowa 35, piętro V. Godziny otwarcia biura: 9:00-17:00.

Jeżeli znasz osobę poszukującą pracy, prosimy poinformują ją, że prowadzimy rekrutację.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
*oferta pracy tymczasowej
  • Obsługa klienta; Call Center
  • Sprzedaż
  • Praca tymczasowa
  • Pilnie poszukujemy