Oferty pracy

Z nami znajdziesz wymarzoną pracę
Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV
Wybierz kategorię
Pokaż więcej

PRACA NA SORTOWNI NOSKI - GORZÓW WLKP

Ważne do:2021-04-30
Nr ref.:MAG/JAC/SD12
Miasto: GORZÓW WLKP
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 6231
Zakres obowiązków:
Obowiązki:
*przyjmowanie i wydawanie przesyłek z i do magazynu
*przyjmowanie i wydawanie frachtów kurierskich
*proste prace magazynowe

Wymagania:
Wymagania:
•dyspozycyjność do pracy na nocki
•brak przeciwwskazań do pracy fizycznej (mile widziani Panowie)
•dyspozycyjność do pracy od zaraz (NAWET OD WTORKU 06.04.2021)

Oferujemy:
Zapewniamy / oferujemy:
•umowa zlecenie
•stawka podstawowa + premia frekfencyjna
•szkolenie stanowiskowe
•wypłaty miesięczne do 15-tego
•możliwość zatrudnienia online nawet od dziś
•pracę u jednego z największych pracodawców państwowych w Polsce

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZĘ O KONTAKT POD NUMEREM 884 007 203

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231