Oferty pracy

Z nami znajdziesz wymarzoną pracę
Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV
Wybierz kategorię
Pokaż więcej

PRACA NA PRODUKCJI - PŃ

Ważne do:2022-05-31
Nr ref.:PRACA/JAC/NQ52
Miasto: Poznań
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 6231
Zakres obowiązków:
*Produkcja elementów zgodnie z przyjętymi standardami w oparciu o plan produkcyjny
*Obsługa urządzeń produkcyjnych
*Kontrolowanie procesu produkcyjnego
*Bieżące uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:
* atrakcyjne wynagrodzenie podstawa 4000zł + 30% premii + dodatki za weekendy + dodatki z tyt.IV brygad ZAROBKI MIN ok. 5000-6500zł/mc
*zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
*możliwość pracy od zaraz
*proces rekrutacji II etapowy - zapoznanie się z produkcją
*możliwość rozwoju
*dofinansowanie do obiadów oraz dojazdy
*Benefity (Multisport, Ubezpieczenie)

Oferujemy:
* umiejętność pracy w grupie
* chęć do podjęcia pracy od zaraz i na dłuższy okres czasu
*gotowość do podjęcia pracy zmianowej – II zmiany IV brygady (3 dni pracy , 3 dni wolne)
*PREFEROWANI PANOWIE*

Zależy Ci na szybkim zatrudnieniu?
Umów się na spotkanie już dzisiaj: 883 088 633 LOKALIZACJA: POZNAŃ

Zapraszamy również bezpośrednio do siedziby biura FALLWORK, ul. Piekary 26 (galeria MM )

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231 Oferta Pracy Tymczasowej