Oferty pracy

Z nami znajdziesz wymarzoną pracę
Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV
Wybierz kategorię
Pokaż więcej
Powrót do listy ogłoszeń

PRACA NA DZIALE KONFEKCJI - OD ZARAZ

Ważne do:2023-03-23
Nr ref.:D2023022303
Region:Wielkopolskie
Miasto: POZNAŃ
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 6231
Zakres obowiązków:
Wiodący lider z zakresu branży kosmetycznej zatrudni pracowników na magazyn, który znajduje się w Sadach. Od kandydatów nie wymagamy doświadczenia, cenną wiedzę zdobędziesz na szkoleniu. Jeśli cechuje się samodzielność w działaniu, potrafisz pracować zespołowo oraz masz zdolności manualne. Nie czekaj aplikuj na ogłoszenie!

Twój zakres obowiązków to:
- pakowanie produktów m.in. lakiery do paznokci, płyny i preparaty, żele, zestawy do pielęgnacji dłoni i paznokci w woreczki strunowe
- oklejanie produktów etykietą

Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy: pełnej dyspozycyjności do pracy w systemie jednozmianowym oraz dokładności w wykonywaniu swoich obowiązków.

Oferujemy:
- wysoką kulturę pracy, sympatyczną atmosferę i koleżeńskie relacje
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- perspektywę długotrwałej współpracy
- zatrudnienie online lub osobiście w naszym biurze
- pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
- stawkę godzinową 24zł/h

Osoby zainteresowane podjęcie pracy proszę o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231).

Kategorie:
  • Magazyn
Typ:
  • Praca tymczasowa
Aplikuj