Oferty pracy

Z nami znajdziesz wymarzoną pracę
Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV
Wybierz kategorię
Pokaż więcej

POMOC PRZY BUDOWIE - POWIDZ

Ważne do:2021-08-22
Nr ref.:PRACA/JAC/GS22
Miasto: POWIDZ
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 6231
Zakres obowiązków:
-praca fizyczna

-obsługa sprzętu ogrodniczego

-rozkładanie gruntu pod nawierzchnię

-montaż tkanin w zbiornikach

-zasypywanie kruszywem, demontaż ogrodzeń

Wymagania:
-dyspozycyjność o zaraz

-możliwość zawarcia umowy online lub osobiście

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie 22zł/h (do 220 zł dniówki !

-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

-możliwość pracy od zaraz

-praca w godz. 07:00-18:00 (w tym godzinna przerwa)

-ciepły posiłek w trakcie pracy

-odzież robocza

-zwrot do 200zł za dojazdy

SZCZEGÓŁY:

884-007-203

*Jeżeli jesteś osobą ambitną i szukasz firmy, która da Ci możliwość rozwoju zgłoś się do nas!

Zapraszamy również bezpośrednio do siedziby biura FALLWORK, ul. PIEKARY 26. Poznań lub poprzez formularz / telefon.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231