pl de ua
Poszukiwanie Pracy

W jaki sposób najczęściej szukasz pracy?:

PAKOWANIE OD ZARAZ - TUCZNO

2020-07-02 2020-08-02
a/020720/9
Zachodniopomorskie
Tuczno

Certyfikat Agencji Zatrudnienia:
Zakres obowiązków:
•praca na linii produkcyjnej pralin czekoladowych
•praca siedząca 8 godzin przy taśmie produkcyjnej
•wkładanie pralinek do bombonierek
•odlewanie czekolady , gotowanie masy czekoladowej
•zbieranie zamówień, pakowanie czekoladek do kartoników oraz przygotowaniu gotowych produktów do transportu
•praca w systemie III zmianowym (6-14; 14-22; 22-6)
Oczekiwania:
•dyspozycyjność do pracy od zaraz
•gotowość podpisania umowy online
•mile widziane Panie
Oferujemy:
•umowę o pracę
•wynagrodzenie 2600zł/mc + nocki 20% + 100 % soboty
•dodatek za pracę w godzinach nocnych
•szkolenie wdrażające
•opiekę Koordynatora- rekrutacja online
•wypłaty miesięczne
•pracę od zaraz na stałe
•pracę u jednego z największych pracodawców w Polsce!
•zdobycie cennego doświadczenie w renomowanej Firmie
•możliwa praca wyłącznie na okres wakacji dla osób uczących się szukających pracy dorywczej

KONTAKT
884 007 203
883 088 073
883 088 633
883 088 319
790 790 446
883 993 308
790 790 445
790 790 544

*REKRUTACJA ONLINE

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231
  • Inne
  • Praca fizyczna
  • Produkcja
  • Praca tymczasowa
  • Praca stała
  • Pilnie poszukujemy