Oferty pracy

Z nami znajdziesz wymarzoną pracę
Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV
Wybierz kategorię
Pokaż więcej

Kategoryzacja- prace magazynowe

Ważne do:2021-06-04
Nr ref.:a/042521/1
Region:Kujawsko-Pomorskie
Miasto: Bydgoszcz
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 6231
Zakres obowiązków:
• wzięciu przesyłki z wyznaczonego miejsca (kontener lub wózek)
• sprawdzenie czy przesyłka nadaje się do rozdziału maszynowego
• położenie przesyłki do odpowiedniego koszyka (dźwiganie do 25kg)

Wymagania:
•dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (III zmiany)
•brak przeciwwskazań do pracy fizycznej (mile widziani Panowie)
•dyspozycyjność do pracy od zaraz

Oferujemy:
•umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
•stawka podstawowa + dodatki za frekwencję
•szkolenie stanowiskowe
•wypłaty miesięczne do 15-tego
•pracę od zaraz (możesz zacząć nawet na dzisiejszej zmianie nocnej)
•pracę u jednego z największych pracodawców państwowych w Polsce

KONTAKT: 884 007, 790 790 544

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231

Kategorie:
  • Inne
  • Obsługa klienta; Call Center
  • Praca fizyczna
  • Sprzedaż
  • Zakupy
Typ:
  • Praca stała
  • Pilnie poszukujemy