Oferty pracy

Z nami znajdziesz wymarzoną pracę
Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV
Wybierz kategorię
Pokaż więcej

Kasjer/ka- pracuj w miłej atmosferze!!

Ważne do:2022-07-23
Nr ref.:PA/23.6/8
Region:Warmińsko-Mazurskie
Miasto: Olsztyn
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 6231
Zakres obowiązków:
• Obsługa kasy fiskalnej
• Obsługa terminala
• Rozliczanie kasetki na koniec dnia

Wymagania:
• Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Oferujemy:
• Ciekawa i rozwojowa praca w młodym, energicznym zespole
• Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
• Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Umowa o zlecenie oraz stabilne zatrudnienie
• Od pierwszego dnia pracy - szkolenie wdrożeniowe
• Praca w pełnym wymiarze godzin lub dorywczo- PEŁNA ELASTYCZNOŚĆ GRAFIKU- za pomocą systemu pracownik sam zapisuje się na dni i godziny, które mu odpowiadają
• Wynagrodzenie wypłacane w postaci TYGODNIÓWEK BĄDŹ MIESIĘCZNE
• Praca w systemie zmianowym w godzinach otwarcia sklepu- zmiany poranne oraz popołudniowe

Kategorie:
  • Sprzedaż