pl de ua
Poszukiwanie Pracy

W jaki sposób najczęściej szukasz pracy?:

Kasjer/Kasjerka

2019-12-03 2019-12-31
Gliwice
Śląskie
Gliwice

Certyfikat Agencji Zatrudnienia:
Masz ukończone 18 lat ? Szukasz swojej pierwszej pracy, zacznij swoja przygodę w pracy w handlu.
Dołącz do naszego zespołu na stanowisku

KASJER/KASJERKA

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy od podstaw.

Miejsce pracy: Gliwice ul. Toszecka

Zakres obowiązków:
- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych
- obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy
- dyspozycyjność do podjęcia pracy
Wymagania: - umiejętność pracy z klientem
- ukończone 18 lat
- zaangażowania w przydzielone zadania
- posiadanie aktualnej książeczki lub orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie – 15,50 zł brutto
- zatrudnienie bez wyjścia z domu, umowa zlecenie on Line
- godziny pracy zgodnie z ustalonym grafikiem
- wygrodzenie płatne na konto -TYGODNIÓWKI
- pakiet szkoleń z obsługi kasy fiskalnej
- jeśli nie posiadasz książeczki Sanepid– zwrócimy koszty wyrobienia książeczki po przepracowaniu 80 godzin

Miasto: Gliwice
  • Praca fizyczna
  • Sprzedaż
  • Zakupy
  • Praca tymczasowa
  • Praca stała
  • Pilnie poszukujemy