Oferty pracy

Z nami znajdziesz wymarzoną pracę
Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV
Wybierz kategorię
Pokaż więcej

KASJER/KA, PRACA OD ZARAZ

Ważne do:2024-06-29
Nr ref.:MB/29/05/01
Region:Śląskie
Miasto: Bielsko-Biała
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 6231
Zakres obowiązków:
obsługa kasy fiskalnej
obsługa terminala płatniczego
dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
gotowość do pracy zmianowej
orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub aktualna książeczka sanepidowska
punktualność i sumienność

Oferujemy:
możliwość pracy od zaraz
zdobycie nowego doświadczenia
stawkę godzinową 27,70zł brutto/godzinę (dla osób uczących się poniżej 26 roku życia stawka brutto=netto)
umowę zlecenie
perspektywę pewnego i długoterminowego zatrudnienia4es
grafik dopasowany do Twoich potrzeb
dla Zainteresowanych WYPŁATY TYGODNIOWE lub miesięczne
szkolenie stanowiskowe
wsparcie koordynatora

Wyślij CV odezwiemy się lub zadzwoń pod nr 795 005 974.

Osoby zainteresowane podjęcie pracy proszę o dołączenie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231).

Kategorie:
  • Praca fizyczna
  • Kasjer ; Kasjerka
  • Pracownik marketu
Typ:
  • Pilnie poszukujemy