Oferty pracy

Z nami znajdziesz wymarzoną pracę
Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV
Wybierz kategorię
Pokaż więcej

Ekspedient/ka –Stojadła

Ważne do:2020-09-30
Nr ref.:JJ/17280820
Region:Mazowieckie
Miasto: MIŃSK MAZOWIECKI
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 6231
Zakres obowiązków:
-profesjonalna obsługa naszych klientów
-prawidłowe rozliczanie i zabezpieczenie środków finansowych
-kontrolowanie towarów w kasach
-zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych środków finansowych
-rozliczenie kasetki po dniu pracy

Wymagania:
-aktualna książeczka sanepidowska (zwracamy koszty wyrobu książeczki ok 80 zł)
-dyspozycyjność do pracy od zaraz
-gotowość do pracy w godzinach otwarcia marketu
-komunikatywność i otwartość na kontakt z Klientem
-odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:
-atrakcyjną stawkę godzinową 17,00 zł/h – osoby poniżej 26 r.ż zwolnionych z podatku PIT
-wypłaty w formie TYGODNIOWEJ lub MIESIĘCZNEJ
-elastyczny grafik (możliwość dopasowania dni do pozostałych zajęć)
-szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków
-umowę cywilnoprawną z pełnym ZUS-em
-przewidywana dłuższa współpraca

Brzmi ciekawie?
To Twoja szansa na zdobycie nowego doświadczenia! Aplikuj już teraz!

Zadzwoń pod nr 883-088-633 lub wyślij SMS o treści PRACA

Aplikując za pomocą portalu prosimy o załączenie klauzuli RODO:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231.

Kategorie:
  • Sprzedaż
Typ:
  • Praca tymczasowa