Oferty pracy

Z nami znajdziesz wymarzoną pracę
Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV
Wybierz kategorię
Pokaż więcej

Carrefour-praca od zaraz- wypłaty tygodniowe WOŁOMIN

Ważne do:2021-05-02
Nr ref.:a/020421/59
Miasto: Wołomin
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 6231
Zakres obowiązków:
Pracownik marketu. Stanowisko wybierasz samodzielnie, dysponujemy na chwilę obecną zatrudnieniem na stanowisku:

*Sprzedawca-Kasjer - wypłata tygodniowa lub jak wolisz miesięczna

*Pracownik hali- wypłata tygodniowa lub jak wolisz miesięczna

*Ekspedient/ka dział wędliny/sery- wypłata tygodniowa lub jak wolisz miesięczna

TWOJE OBOWIĄZKI:

*Sprzedawca-Kasjer - pierwszy dzień rozpoczyna się od szkolenia kasjerskiego. Następnie do Twoich obowiązków należy obsługa klienta za pomocą kasy. Praca siedząca.

*Pracownik hali- wykładanie towaru na wszystkich działach: słodycze, nabiał,suche itd. Cała hala sprzedaży, wszystkie dostępne artykuły w sklepie.

*Ekspedient/ka dział wędliny/sery- praca na dziale ze świeżą żywnością taką jak wędliny,sery, mięso. Proste obowiązki przy krojeniu, ważeniu i wydawaniu Klientom towaru.

Musisz posiadać wyłącznie ks. sanepid- wymóg konieczny.

Wymagania:
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

Oferujemy:
SZCZEGÓŁY: 883-088-633 lub 790-790-445 lub APLIKUJ