Aktualności

Aktualności

Sprawdź, co dzieje się na rynku pracy. Trzymaj rękę na pulsie i zaglądaj do naszych aktualności.Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Klientom, Partnerom i Współpracownikom, wszystkiego co najlepsze, wielu radosnych i ciepłych chwil, odpoczynku w rodzinnej atmosferze oraz mnóstwo pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

więcej...


INFORMACJE DOTYCZĄCE WYSYŁKI PIT-11 z FALLWORK Szanowni Państwo, PIT-11 za rok 2020 będzie dostępny do pobrania w wersji elektronicznej poprzez naszą dedykowaną platformę. OD 5 LUTEGO 2021 ROKU. Jednocześnie informujemy że w roku 2021 będzie kontynuowana rewolucja w PIT-ach. Każdy kto do tej pory wypełniał roczny PIT 37 lub PIT 38 jest nadal zwolniony z tego obowiązku, bo zrobi to za niego Urząd Skarbowy. Nie trzeba, wypełniać deklaracji PIT 37 lub PIT 38 ani w papierowej, ani nawet elektronicznej wersji. Za podatników zrobi to na podstawie posiadanych danych system Krajowej Administracji Skarbowej.

więcej...

Informujemy, że biuro rekrutacji w Poznaniu przy ul. Towarowej 35, jest zamknięte do odwołania. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bezpośrednio do swoich koordynatorów. FallWork

więcej...