pl de ua
  • Ludzie, których potrzebujesz zawsze na czas...
  • Rekrutacje specjalistów dla Twojej firmy
    Rekrutacje specjalistów dla Twojej firmy
  • Leasing konsultantów telefonicznych dla Call Center
    Leasing konsultantów telefonicznych dla Call Center
  • Leasing pracowniczy dla branży produkcyjnej
    Leasing pracowniczy dla branży produkcyjnej
  • Rekrutacje specjalistyczne dla branży TSL
    Rekrutacje specjalistyczne dla branży TSL
 Dane firmy

FallWork Agencja Pracy
adres: ul. Towarowa 35,
61-896 Poznań
tel. +48 61 662 75 00
fax. +48 61 662 75 01

e-mail:

Certyfikat Marszałka Województwa
Wielkopolskiego nr. 6231

Centrala Firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o.

ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań

Czynne od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 9:00-17:00

tel.  +48 61 662 75 00
fax. +48 61 662 75 01

e-mail: Kontakt@fallwork.pl

 

Dział Handlowy dla Pracodawców
tel. +48 61 662 75 02
tel. +48 61 662 75 04
e-mail: Handlowy@fallwork.pl

Dział Obsługi Pracowników
tel. + 48 61 662 75 00
e-mail: Praca.Poznan@fallwork.pl
e-mail: Praca@fallwork.pl

Dział Kadr i Płac
tel. +48 61 662 00 00
tel. +48 61 662 84 07
e-mail:  Kadry@fallwork.pl

Dział Marketingu
e-mail: Marketing@fallwork.pl

Dział Inwentaryzacji
e-mail: Inwentaryzacja@fallwork.pl

Webmaster strony
e-mail: Web@fallwork.pl

Certyfikat Agencji Zatrudnienia wydany przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 6231

  Back to squad list

Facebook
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×