pl de ua
 Szybki kontakt

FallWork Sp. z o.o.
adres: ul. Towarowa 35,
61-896 Poznań
tel. +48 61 662 75 00
fax. +48 61 662 75 01
e-mail:

Pytania Pracowników

Jak długo będę czekać na wynagrodzenie za pracę?

Wynagrodzenia wypłacamy zgodnie z terminami zawartymi w umowie z pracownikiem tymczasowym bądź zleceniobiorcą. więcej Jak długo będę czekać na wynagrodzenie za pracę? Jakie zobowiązania wynikają dla mnie z podpisania umowy z FallWork?

Podpisanie umowy z naszą agencją nie ogranicza w żaden sposób Twoich możliwości współpracy z innymi firmami czy podjęcia stałego zatrudnienia. więcej Jakie zobowiązania wynikają dla mnie z podpisania umowy z FallWork? 


Czy podejmując pracę tymczasową muszę wyrejestrować się z Urzędu Pracy?

Tak. Osoba zatrudniona na podstawie umowy o pracę tymczasową lub umowy cywilnoprawnej traci status bezrobotnego. więcej Czy podejmując pracę tymczasową muszę wyrejestrować się z Urzędu Pracy? Czy muszę przyjąć każdą ofertę pracy zaproponowaną przez agencję?

Absolutnie nie ma takiego obowiązku. Pracownik przyjmuje tylko te oferty, których warunki mu odpowiadają. więcej Czy muszę przyjąć każdą ofertę pracy zaproponowaną przez agencję? 

Facebook
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×